Język:

Kultura za 100 lat

16 marca 2018, Spotkanie autorskie THINKTANK i Krakowskiego Biura Festiwalowego

Dziś wszyscy przewidują przyszłość i mówią o trendach, często jednak robią to w sposób stereotypowy, traktując je jak mody, a nie postępujące w czasie zmiany. Badanie trendów ułatwia jednak rozeznanie w świecie - mówili uczestnicy spotkania autorskiego Kultura za 100 lat , które THINKTANK zorganizował wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym. Wydarzenie, które moderowali dr Małgorzata Bonikowska (prezes THINKTANK) oraz Maciej Głogowski (radio TOK FM), miało formę okrągłego stołu, a w dyskusji dotyczącej przyszłości kultury brali udział wszyscy uczestnicy. Podczas spotkania zaprezentowano również publikację Trendbook. Nastaw się na kulturę, stworzoną przez THINKTANK i KBF. Eksperci - badacze, kulturoznawcy, managerowie, a także analitycy trendów - opisują w niej kierunki, w których podąża kultura. 

Trendbook jest dostępny do pobrania za darmo na stronie www.dzwigaczekultury.pl na zasadach Pay Per Post. Wystarczy udostępnić w mediach społecznościowych wpis o Trendbooku, by pobrać jego pełną zawartość.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, który powstał po spotkaniu. Wideo dostępne jest tutaj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności