Język:

RADA STRATEGICZNA

prof. MUHAMMAD YUNUS (inspirator)
prof. MUHAMMAD YUNUS (inspirator)

Innowator społeczny, doradca Sekretarza Generalnego ONZ i Przewodniczącego KE. Twórca koncepcji przedsiębiorstwa społecznego. Założył w Bangladeszu (1983 r.) Grameen Bank, udzielający ubogim drobnych kredytów, z których korzysta dziś ponad połowa najuboższych mieszkańców świata. W 2006 r. Muhammad Yunus i Grameen Bank otrzymali Pokojową Nagrodę Nobla.

prof. ANDRZEJ J. BLIKLE
prof. ANDRZEJ J. BLIKLE

Profesor w Instytucie Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk. Członek Europejskiej Akademii Nauk (Academia Europaea), członek rady nadzorczej „A. Blikle Sp. z o.o.”,  jednej z najlepiej rozpoznawalnych firm rodzinnych w Polsce. Działa w blisko 30 organizacjach naukowych i społecznych. Prowadzi seminaria dla firm m.in. w zakresie kompleksowego zarządzania jakością.

MAREK KAMIŃSKI
MAREK KAMIŃSKI

Podróżnik, polarnik i przedsiębiorca. Jedyny człowiek na świecie, który zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku bez pomocy z zewnątrz. Właściciel firmy Invena. Założyciel Fundacji Marka Kamińskiego, która realizuje projekty społeczne, m.in. w zakresie edukacji i Instytutu Marka Kamińskiego, który pomaga liderom godzić życie zawodowe z prywatnym. Ekspert w zakresie motywacji i przywództwa.