Język:

 Polecamy

LIDERZY

Projekt Polskiej Rady Biznesu i THINKTANK

THINKTANK we współpracy z Polską Radą Biznesu realizuje cykl krótkich filmów edukacyjnych, prezentujących sylwetki wybitnych przedstawicieli polskiego biznesu. Projekt nosi tytuł „Liderzy”. Jest adresowany przede wszystkim do młodzieży i studentów kierunków menedżerskich oraz do wszystkich osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą. Każdy film ma inny temat przewodni. Odcinek poświęcony dr med. Małgorzacie Adamkiewicz, dyrektor generalnej i wiceprezes Grupy Adamed jest poświęcony innowacyjności. Film o Pawle Kastory, założycielu i współwłaścicielu grupy DDB, opowiada o przemyśle kreatywnym i pracy agencji komunikacyjnych. Filmy mogą pełnić rolę pomocy naukowej dla nauczycieli prowadzących lekcje z podstaw przedsiębiorczości.

więcej >

Cyfrowy dar czy pułapka. Co nam robią technologie?

Kolejne spotkanie z cyklu Miasteczko Myśli
29 listopada 2017, Miasteczko Orange, Warszawa
Czy potraficie sobie wyobrazić rzeczywistość bez możliwości cyfrowego świata? Czy jesteście ciekawi, na ile to technologie kreują nasze życie, a na ile to my o tym decydujemy? Gdzie kończy się granica wykorzystania sztucznej inteligencji? Już 29 listopada zapraszamy na kolejną edycję Miasteczka Myśli pt. „Cyfrowy dar czy pułapka. Co nam robią technologie?”!

więcej >

ZARZĄDZANIE I PRZYWÓDZTWO W CZASACH ZMIAN

Wykład otwarty dr Małgorzaty Bonikowskiej
14 grudnia 2017, Uniwersytet SWPS, ul. Chodakowska 19/31, Warszawa
Żyjemy w świecie, który potrzebuje autorytetów, a jednocześnie je kwestionuje. Autorytetom ufamy, przywódcom nie zawsze. Rośnie jednak popyt na liderów, a spada na autorytety. W trudnych warunkach, kiedy umiejętności przywódcze poddawane są ciągłej presji, warto stawiać na ludzi mających jednocześnie kompetencje lidera i autorytetu. O nowym modelu zarządzania i przywództwa w czasach zmian opowie podczas wykładu w Strefie Zarządzania dr Małgorzata Bonikowska, prezes THINKTANK.

więcej >

KONGRES CONSUMER FINANCE

Największe w Polsce, doroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance
7-8 grudnia 2017, Centrum Giełdowe, Warszawa
Kongres jest największym, dorocznym spotkaniem przedstawicieli sektora consumer finance oraz instytucji współpracujących poświęcony perspektywom, wyzwaniom i problemom rynku consumer finance. Celem Kongresu jest otwarta debata pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku consumer finance, wymiana informacji nt. najbardziej aktualnych problemów rynku, a także wypracowanie rekomendacji w zakresie bezpieczeństwa rynku consumer finance. 

więcej >

X KONGRES BANKOWOŚCI DETALICZNEJ

Największe w Polsce forum dyskusyjne z zakresu bankowości detalicznej
22-23 listopada 2017, Hotel Sheraton, Warszawa
KONGRES BANKOWOŚCI DETALICZNEJ to największe w Polsce cykliczne forum dyskusyjne przedstawicieli banków, regulatorów, doradców i ekspertów z zakresu bankowości detalicznej. Od dziewięciu lat stanowi on kluczową platformę wymiany myśli i doświadczeń dla ponad 450 uczestników. Kongres skupia się na wyzwaniach sektora, identyfikuje problemy i proponuje rozwiązania stymulujące rozwój i zwiększające jego bezpieczeństwo. Jest on częścią Europejskiego Kongresu Finansowego, otwartej debaty o bezpieczeństwie finansowym i zrównoważonym rozwoju Europy i Polski. 

więcej >

BE YOURSELF

XI Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
22 listopada 2017, Warszawa, Muzeum Historii Żydów Polskich
Czy pamiętasz jeszcze dyskietkę? Albo czas, w którym, żeby odebrać telefon musiałaś być w domu? Pierwszy raz w historii świat zmienia się tak szybko, że trudno nam za nim nadążyć. Nowe technologie wyprzedzają trendy, które błyskawicznie stają się teraźniejszością. Listy umiejętności koniecznych by zabłysnąć w 21 wieku puchną. Musisz być kreatywna i umieć kodować, mieć piątkę z komunikacji, a w cv chociaż jeden startup. Otwartość na zmiany jest kluczowa w życiu zawodowym, ale to autentyczność budzi zaufanie. A największym zawodowym wyzwaniem staje się jej zachowanie. Jak to zrobić i pozostać sobą ? Co to właściwie znaczy, skoro pivot możliwy jest nie tylko w biznesie ale także w życiu? Jak wykorzystać w pełni swój potencjał, ale wciąż pozostać wiarygodną? O tym wszystkim będą mówić prelegenci na konferencji "BE YOURSELF". Konferencja to jak zwykle okazja do spotkania. W ostatniej wzięło udział ponad 500 osób.

więcej >

OPEN EYES ECONOMY SUMMIT

Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości
14-15 listopada 2017, ICE Kraków
Open Eyes Economy Summit 2017 to druga edycja międzynarodowego forum poświęconego Ekonomii Wartości. OEES odpowiada na wyzwania, z którymi muszą mierzyć się największe gospodarki, potężne korporacje, ale też start-upy i zwykli ludzie w codziennym życiu. Podczas dwóch dni kongresu, zagadnienia współczesnej ekonomii rozpatrywane są interdyscyplinarnie, odbywają się również dyskusje między wybitnymi przedstawicielami świata polityki, biznesu, administracji publicznej oraz kultury, a także: sesje inspiracyjne, slam battles, intellectual speed dating, wystawy i koncerty.

więcej >

WARSAW ECONOMIC HUB

10 edycja wydarzenia
15 grudnia 2017, Novotel Warszawa Centrum
Jako najsilniejsza gospodarka Unii Europejskiej w tej części kontynentu Polska odgrywa kluczową rolę swoistego interaktywnego centrum gospodarczego, przyciągając inwestycje, oferując dostęp do rynków zbytu, a także najnowocześniejsze rozwiązania logistyczne i z obszaru zaawansowanych usług dla biznesu. W tym roku głównym motywem obrad podczas Warsaw Economic Hub będzie rola innowacji w rozwoju gospodarczym Polski, także w aspekcie międzynarodowym. Ponadto zajmiemy się kluczowymi kwestiami, dotyczącymi przyszłości Unii Europejskiej oraz roli Polski w Europie.

więcej >

AKADEMIA LIDERÓW MIAST PRZYSZŁOŚCI

Warsztaty THINKTANK - OCHRONA ŚRODOWISKA W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ
14 listopada 2017,  Hotel Novotel, ul. Powstańców Śląskich 7, Wrocław
Warsztaty skierowane są do samorządowców, którzy na codzień poszukują korzystnych rozwiązań dla mieszkańców oraz rozumieją potrzebę stałego doskonalenia umiejętności. „OCHRONA ŚRODOWISKA W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ” to merytoryczny zastrzyk wiedzy z zakresu obecnych na rynku rozwiązań dotyczących ograniczenia konsumpcji energii oraz dbałości o środowisko. To okazja do poznania aktualnych trendów i rozwiązań w Europie i na świecie , których stosowanie zmniejsza emisje CO2, poprawia energooszczędność, a równocześnie wpływa na poprawę stanu zdrowia i zadowolenia lokalnych społeczności, przynosząc jednocześnie wymierne korzyści finansowe dla samorządów. 

więcej >

For Social Media

Kongres dla osób pracujących w obszarze social media
30 listopada 2017,  Hotel Marriott, Warszawa
Wydarzenie kierowane jest do osób pracujących na co dzień w obszarze social media. Podczas Kongresu dowiecie się m.in. jak poprzez konkretne i przemyślane działania Marketingu Społecznościowego przełożyć swoją obecność na wymierne korzyści dla biznesu. Eksperci pokażą również jak biznesowo rozumieć wartość, jaką SM mogą przynieść Twojej firmie, jak jeszcze lepiej wykorzystać obecność firmy w SM oraz jak oceniać potencjał poszczególnych możliwości i wykorzystać go w codziennej praktyce. 

więcej >