Język:

Polecamy

KONFERENCJA POLZAK MARKETING 2017

Najciekawsze wydarzenie w zakupach marketingowych
24 maja 2017
Konferencja jest organizowana w ramach inicjatywy Dialog Branżowy Reklamodawca-Agencja i ma na celu wymianę wiedzy pomiędzy profesjonalistami ze strony Zakupów, Marketingu oraz Agencji. Wydarzenie ma charakter edukacyjny i skoncentrowane jest na poszerzaniu kompetencji z zakresu zakupu usług marketingowych. W programie: case studies, prezentacje i prelekcje dotyczące efektywności we współpracy Klienta z Agencją.

więcej >

LEADERSHIP FESTIVAL

Międzynarodowa konferencja liderów biznesu
20-21 czerwca 2017
Zapraszamy na wyjątkową międzynarodową konferencję liderów biznesu - Leadership Festival - innowacyjną inicjatywę, dedykowaną osobom decyzyjnym w firmach. Rozumiemy, że kiedyś to pracownik zmieniał się dla pracodawcy, a dziś to pracodawcy poszukują sposobów, by zmienić się dla pracownika. W świecie VUCA (zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym) odważni i otwarci liderzy poszukują tzw. turkusowych modeli biznesowych, nowych sposobów organizowania pracy, innowacyjnych praktyk menedżerskich, które pozwolą by pracownicy mogli pracować z sensem, w poszanowaniu ich życia prywatnego i mieli energię w pracy i po pracy.

więcej >

ARRASY WAWELSKIE

8. edycja Muzeum Utraconego w Noc Muzeów
19-20 maja 2017
Koncepcją projektu Muzeum Utracone jest poszukiwanie nowych sposobów popularyzowania wiedzy na temat utraconego, szczególnie podczas II wojny światowej, dziedzictwa narodowego. Projekt ma prowadzić do jego „odzyskiwania mentalnego” i przywracania pamięci na temat utraconych dzieł sztuki, gdyż większości z nich nie da się odnaleźć i odzyskać fizycznie.

więcej >

Festiwal muzyki filmowej w Krakowie

10. edycja Festiwalu KBF i RMF Classic
17-23 maja 2017
Jeden z najważniejszych festiwali muzyki filmowej na świecie, organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic. O niepowtarzalności imprezy decyduje unikalne łączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez czołowych muzyków i orkiestry w połączeniu z wysokiej jakości obrazem filmowym. Monumentalne widowiska muzyczno – filmowe wyróżniają się śmiałością produkcyjną, innowacyjnością w sferze technologii dźwięku i obrazu, ale również rozmachem wykonawczym i wysokim poziomem artystycznym prezentowanych dzieł.

więcej >
https://canadianpharmacyonline.org/steps-getting-propecia-prescription-online/