Język:

Polecamy

Dźwigacze Kultury 2018

Spotkanie ludzi branży w Centrum Kongresowym ICE Kraków
3 - 4 października 2018, Kraków

Celem Dźwigaczy Kultury jest rozmowa o wszelkich aspektach współczesnej kultury, od jej manifestacji w postaci mniejszych i większych wydarzeń, po dalekosiężne strategie i wpływ na gospodarkę. Podczas wydarzenia THINKTANK poprowadzi swój panel Trendy w Kulturze

więcej >

WOLVES SUMMIT

23 - 24 października 2018, Warszawa

Ósma edycja Wolves Summit, międzynarodowej konferencji dedykowanej innowacjom w technologii, wraca do Warszawy 23-24 października 2018 r. To konferencja skupiająca startupy ,inwestorów i korporacje z całego świata. Tym razem wydarzenie skupia się na kilku sektorach i trendach, istotnych dla rozwoju technologii i co za tym idzie, wszystkich aspektów życia.

więcej >

POLISH NATIONAL SALES AWARDS

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do jubileuszowej edycji Polish National Sales Awards

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do X, jubileuszowej edycji konkursu Polish National Sales Awards. Po raz kolejny Komisja Sędziowska PNSA wybierze najlepszych w sprzedaży i obsłudze klienta w Polsce. W tym roku pojawiło się 21 kategorii konkursowych, w tym nowe kategorie z obszaru customer experience oraz sprzedaży digitalowej. Nabór zgłoszeń trwa do 30 września.

więcej >

VIII Edycja Europejskiego Forum Nowych Idei

26-28 września 2018, Sopot

Europejskie Forum Nowych Idei to jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Przedstawiciele biznesu, charyzmatyczni mówcy, liderzy i decydenci oraz autorytety ze świata kultury i nauki podczas kilkudziesięciu wydarzeń, paneli, spotkań otwartych, kontrapunktów czy nocnych rozmów debatują o najważniejszych wyzwaniach dla biznesu i społeczeństw w zmieniającym się świecie, o globalnych trendach oraz o przyszłym kształcie Unii. Forum co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników - przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury oraz administracji zarówno polskiej jak i europejskiej. Europejskie Forum Nowych Idei organizowane jest od 2011 roku przez Konfederację Lewiatan przy współudziale BusinessEurope oraz miasta Sopot.

więcej >

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności