Język:

Polecamy

KONGRES INSPIRACJI

,,Discover The World & Yourself’’
31.05.2017, Warszawa
Chcesz zrealizować swoje marzenia, pokonać kryzysy, znaleźć motywację i inspirację do zmiany swojego życia? Kongres Inspiracji to wyjątkowe spotkanie z ludźmi przesuwającymi granice ludzkich możliwości. To spotkanie z ludźmi, którzy inspirują swoimi opowieściami o niebanalnym odkrywaniu świata i siebie. Ludzie, którym dzięki swojej determinacji i woli walki udało się pokonać ograniczenia współczesnego świata. Jednym z prelegentów Kongresu Inspiracji będzie Marek Kamiński - podróżnik, polarnik, pierwsza osoba na świecie, która zdobyła dwa bieguny w jednym roku. Kongres Inspiracji odbędzie się 31 maja w Centrum Konferencyjnym Stadionu Legii Warszawa. 

więcej >

WSPÓŁPRACA I BUDOWANIE RELACJI MAŁYCH I DUŻYCH FIRM

Konferencja Ministerstwa Rozwoju i ZPP
11.04.2017
Głównym tematem wydarzenia jest wzajemny wpływ przedsiębiorstw, potencjał i ograniczenia współpracy zależnie od ich rozmiaru, skali i miejsca w strukturze konkurencyjnej gospodarki. W rozwiniętej gospodarce poszczególne rodzaje firm mają do spełnienia różne funkcje, natomiast istotnymi czynnikami rozwoju są synergia i kooperacja podmiotów różnej wielkości. Dlatego też punktem wyjścia do dyskusji będą wyniki badań postrzegania dużych firm przez MŚP na trzech płaszczyznach – czynniki wpływające na przyspieszenie rozwoju małych firm, postrzeganie a doświadczenia współpracy między małym i dużym biznesem oraz potencjał współpracy i oczekiwania. 

więcej >

IX KONGRES GOSPODARCZY I EUROPEAN STARTUP DAYS

Największe spotkanie biznesowe w Europie Środkowej
11-12.05.2017
ESD towarzyszy VIII Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu - największej imprezie biznesowej w Europie Środkowej. Podczas wydarzenia zostanie rozstrzygnięty konkurs Start-up Challenge, którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych start-upów (rekrutacja ruszyła 8 marca 2017).

więcej >

InfoShare

11 edycja konferencji
17-19.05.2017
InfoShare 2017 to już 11 edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm. Podczas tegorocznej edycji przewidzianych jest ponad 100 prelegentów, kilka równoległych ścieżek tematycznych, liczne warsztaty, około 5000 uczestników oraz Startup Contest.

więcej >
https://canadianpharmacyonline.org/steps-getting-propecia-prescription-online/