Język:

 Polecamy

WSPÓŁPRACA I BUDOWANIE RELACJI MAŁYCH I DUŻYCH FIRM

Konferencja Ministerstwa Rozwoju i ZPP
11.04.2017
Głównym tematem wydarzenia jest wzajemny wpływ przedsiębiorstw, potencjał i ograniczenia współpracy zależnie od ich rozmiaru, skali i miejsca w strukturze konkurencyjnej gospodarki. W rozwiniętej gospodarce poszczególne rodzaje firm mają do spełnienia różne funkcje, natomiast istotnymi czynnikami rozwoju są synergia i kooperacja podmiotów różnej wielkości. Dlatego też punktem wyjścia do dyskusji będą wyniki badań postrzegania dużych firm przez MŚP na trzech płaszczyznach – czynniki wpływające na przyspieszenie rozwoju małych firm, postrzeganie a doświadczenia współpracy między małym i dużym biznesem oraz potencjał współpracy i oczekiwania. 

więcej >

KONGRES INSPIRACJI

,,Discover The World & Yourself’’
31.05.2017, Warszawa
Chcesz zrealizować swoje marzenia, pokonać kryzysy, znaleźć motywację i inspirację do zmiany swojego życia? Kongres Inspiracji to wyjątkowe spotkanie z ludźmi przesuwającymi granice ludzkich możliwości. To spotkanie z ludźmi, którzy inspirują swoimi opowieściami o niebanalnym odkrywaniu świata i siebie. Ludzie, którym dzięki swojej determinacji i woli walki udało się pokonać ograniczenia współczesnego świata. Jednym z prelegentów Kongresu Inspiracji będzie Marek Kamiński - podróżnik, polarnik, pierwsza osoba na świecie, która zdobyła dwa bieguny w jednym roku. Kongres Inspiracji odbędzie się 31 maja w Centrum Konferencyjnym Stadionu Legii Warszawa. 

więcej >

IX KONGRES GOSPODARCZY I EUROPEAN STARTUP DAYS

Największe spotkanie biznesowe w Europie Środkowej
11-12.05.2017
ESD towarzyszy VIII Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu - największej imprezie biznesowej w Europie Środkowej. Podczas wydarzenia zostanie rozstrzygnięty konkurs Start-up Challenge, którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych start-upów (rekrutacja ruszyła 8 marca 2017).

więcej >

InfoShare

11 edycja konferencji
17-19.05.2017
InfoShare 2017 to już 11 edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm. Podczas tegorocznej edycji przewidzianych jest ponad 100 prelegentów, kilka równoległych ścieżek tematycznych, liczne warsztaty, około 5000 uczestników oraz Startup Contest.

więcej >

KONKURS URBAN QUEST

Inicjatywa Skanska i Business Link
Zgłoszenia do 14 kwietnia
Urban Quest to 3 edycje inicjatywy, startujące kolejno w marcu, czerwcu i wrześniu tego roku. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych rozwiązań zmieniających przyszłość przestrzeni biurowych. Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani w ramach specjalnych wydarzeń Business Mixer oraz European Start-up Days, podczas których zaprezentują swoje rozwiązania.

więcej >

11 KONFERENCJA AIO

Analityka i optymalizacja w działaniach marketingowych
11.04.2017, Warszawa
W programie konferencji m.in. "Sieć reklamowa AdWords - optymalizacja pod wybrany cel", "Błędy w interpretacji współczynnika konwersji i to na co należy uważać ","Oswoić Google Tag Managera".

więcej >

MISTERIA PASCHALIA

Festiwal muzyki renesansu i baroku
10-17.04.2017, Kraków
Misteria Paschalia to jeden z najważniejszych europejskich festiwali poświęconych muzyce renesansu i baroku. Opiera się na prezentacji muzyki związanej z Wielkim Tygodniem i Wielkanocą, wykonywanej przez uznanych mistrzów i wybitnych interpretatorów muzyki dawnej

więcej >

Innovation 2017

Konkurs, Program Mentoringowy, oraz Forum!
Termin zgłoszeń do konkursu Innovation upływa 10.03.2017
Łamiesz schematy? Płyniesz pod prąd? Eksperymentujesz? Odnosisz sukcesy? Zgłoś się do konkursu Innovation 2017!

Innovation 2017 to merytoryczna, interdyscyplinarna inicjatywa branżowa dotycząca „nowych rzeczy w marketingu i biznesie”, stanowiąca platformę wymiany myśli i doświadczeń. Ideą Innovation 2017 jest umożliwienie zaprezentowania innowacyjnych projektów i pierwszych testów rozwiązań oraz łączenie tych, którzy eksperymentują szukając nowych wzorców działań marketingowych z tymi, którzy nie wiedzą od czego zacząć. Rozstrzygniecie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 24 kwietnia podczas pierwszego dnia Forum Innovation 2017.

więcej >
https://canadianpharmacyonline.org/steps-getting-propecia-prescription-online/