Język:

VI Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty

Najważniejsze spotkanie liderów świata samorządu, oświaty, kultury, sportu
21-22 maja 2019, Lublin

VI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI po raz kolejny odbędzie się 21-22 maja 2019 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI to dwa dni wykładów w gronie doświadczonych ekspertów i starannie dobranych wystawców.

- 2 DNI PANELI DYSKUSYJNYCH I DEBAT
- 4 KONFERENCJE
- 20 PANELI
- 80 PRELEGENTÓW
- 350 UCZESTNIKÓW

W tym roku będziemy mówić o przyszłości edukacji i wyzwaniach, jakie stoją przed samorządami, a także dyrektorami szkół i szkół zawodowych.

Poprzednia edycja naszej konferencji pokazała, że jest to doskonałe miejsce do rozmowy o wyzwaniach stojących przed polską oświatą oraz o praktycznych rozwiązaniach problemów edukacyjnych i wychowawczych realizowanych przez szkoły, placówki kultury i sportu z całej Polski. Tak przygotowana tematyka konferencji jest ważna nie tylko dla liderów odpowiedzialnych za politykę oświatową w samorządach, ale również dla dyrektorów szkół oraz dla pracowników instytucji zajmujących się kulturą i sportem.

W tym roku podczas wieczornej gali uhonorujemy laureatów rankingu „Samorządy przyjazne klubom piłkarskim”.

Zapraszamy liderów samorządów terytorialnych, pracowników merytorycznych odpowiedzialnych za oświatę, kulturę i sport!

Więcej na temat konferencji na stronie www.oswiataprzyszlosci.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności